0
0

دکتر مصطفی تقی زاده

دکتر مصطفی تقی زاده سال های متمادی بصورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی فعالیت نموده و پروژه های مهمی را در سطح کشور به انجام رسانده است، ایشان هم اکنون، در کنار انجام پروژه های تخصصی برنامه نویسی و پژوهش و تدریس در حوزه علمی و دانشگاهی، برنامه نویسی را برای عموم علاقه مندان به حوزه فناوری اطلاعات تدریس می کند.

  • بیوگرافی
  • دوره ها

دکتر مصطفی تقی زاده متولد 1367 و متولد شهرستان بابل است، ایشان دوره راهنمائی و متوسطه خود را در مدارس نمونه دولتی به اتمام رساند و مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر را در دانشگاه های مطرح کشور به پایان برد، ایشان سال های متمادی بصورت تخصصی در زمینه برنامه نویسی فعالیت کرد و پروژه های مهمی را در سطح کشور به انجام رساند، ایشان هم اکنون در کنار انجام پروژه های برنامه نویسی و پژوهش و تدریس در حوزه علمی و دانشگاهی، برنامه نویسی را برای عموم علاقه مندان حوزه فناوری اطلاعات تدریس می کند.

برخی حوزه های کاری دکتر تقی زاده شامل برنامه نویسی وب، برنامه نویسی موبایل، یادگیری و ماشین و یادگیری عمیق، شبکه های مخابراتی و … است.

لیست برخی از فعالیت ها و آثار دکتر تقی زاده در سایت کهکشان دانش در زیر نشان داده شده است:

در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با استاد، می توانید با استفاده از راه های ارتباطی مشخص شده در قسمت تماس با مای سایت، با پشتیبانی تماس گرفته تا راهنمائی های لازم صورت گیرد. همچنین پیشنهادات و انتقادات خود را نیز می توانید به همین روش با ما در میان بگذارید.

هیچ دوره ای یافت نشد